-30%

Bra Set Abierta Fina

4,200 LEK

Sytjena dhe rripa prej pëlhure të bardhë të kombinuar me harqe të ngushta. 50% poliester, 40% poliamid, 10% elastan. Varg i tyre: 100% poliester.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 22114912231 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Sytjena dhe rripa prej pëlhure të bardhë të kombinuar me harqe të ngushta. 50% poliester, 40% poliamid, 10% elastan. Varg i tyre: 100% poliester.

Bra Set Abierta Fina

4,200 LEK

Out of stock