-30%

Bra Set

1,820 LEK

Ky grup joshës thekson feminitetin tuaj. Sytjena e brendshme e zezë ka gota delikate me dantella dhe shiriti i gjerë i materialit nën gota qëndron sepse është bërë nga dantella shumë e hollë transparente. Rripi i dantellave, mbërthecka e lidhjes në pjesën e prapme dhe shiritat e rregullueshëm do të thotë që është me të vërtetë e rehatshme për t’u veshur. Rripat dekorativë të shtrirë mbi kupat janë një shtesë tërheqëse për sytë. Kush mund t’i thotë jo?

90% poliamid, 10% elastan.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 22128461231 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky grup joshës thekson feminitetin tuaj. Sytjena e brendshme e zezë ka gota delikate me dantella dhe shiriti i gjerë i materialit nën gota qëndron sepse është bërë nga dantella shumë e hollë transparente. Rripi i dantellave, mbërthecka e lidhjes në pjesën e prapme dhe shiritat e rregullueshëm do të thotë që është me të vërtetë e rehatshme për t’u veshur. Rripat dekorativë të shtrirë mbi kupat janë një shtesë tërheqëse për sytë. Kush mund t’i thotë jo?

90% poliamid, 10% elastan.

Bra Set

1,820 LEK

Out of stock