-30%

Boxer Meshkuj Pants “Print”

420 LEK

Te mbathura te perbera prej mikrofibre me foto shume ngjyrshe te printuara dhe me vije ne formen e xhepit. Materiali: 92% poliester dhe 8% elastane.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 21313749700 Kategori: , , ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Te mbathura te perbera prej mikrofibre me foto shume ngjyrshe te printuara dhe me vije ne formen e xhepit. Materiali: 92% poliester dhe 8% elastane.

Boxer Meshkuj Pants "Print"

Boxer Meshkuj Pants “Print”

420 LEK

In stock