-30%

Bondage Suspender Set S

5,180 LEK

Set Wetlook i përbërë nga një palë sytjena, rripa dhe tanga.
Sytjena pa tela me kupa të hapura që mund të jenë të lidhura së bashku me mbërthim, një unazë
mes kupave, me fiksim në pjesën e prapme dhe me shiritat e rregullueshëm. Prangat mund të hiqen nga unazat. Tanga te hapura ne pjesen intime. I zi. 92% poliester, 8% elastan.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 22126921021 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set Wetlook i përbërë nga një palë sytjena, rripa dhe tanga.
Sytjena pa tela me kupa të hapura që mund të jenë të lidhura së bashku me mbërthim, një unazë
mes kupave, me fiksim në pjesën e prapme dhe me shiritat e rregullueshëm. Prangat mund të hiqen nga unazat. Tanga te hapura ne pjesen intime. I zi. 92% poliester, 8% elastan.

Bondage Suspender Set S

Bondage Suspender Set S

5,180 LEK

Out of stock