Bondage Set Bale Beginners

4,700 LEK

Ky set i skllavërisë është i përsosur për fillestarët që të fillojnë të eksplorojnë botën e robërisë. Seti përbëhet nga një maskë për sytë, kamzhik prangat e duarve  dhe të këmbëve.

Availability: Në gjëndje SKU: WHPD023 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ky set i skllavërisë është i përsosur për fillestarët që të fillojnë të eksplorojnë botën e robërisë. Seti përbëhet nga një maskë për sytë, kamzhik prangat e duarve  dhe të këmbëve.