Bondage Play Rimba

3,500 LEK

Shijoni kete set bondage. Ajo ka një maskë elastike dhe pranga me një rresht të butë për rehati dhe fjongot për lidhjen e tyre së bashku.

i rregullueshëm
100% poliester
Availability: Vjen së shpejti SKU: R7041 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni kete set bondage. Ajo ka një maskë elastike dhe pranga me një rresht të butë për rehati dhe fjongot për lidhjen e tyre së bashku.

i rregullueshëm
100% poliester
Bondage Play Rimba

Bondage Play Rimba

3,500 LEK

In stock