Bodystocking Criss Cross Neck One Size

2,300 LEK

Çorape e trupit me varëse me model dantelle dhe dekolte V të thellë me detaj me rripa të kryqëzuar. Mund të vishet me ose jashtë shpatullave. Ky çorape trupi ka pak shtrirje dhe mund të vishet nga madhësia S në L.

Availability: Vjen së shpejti SKU: DES032BLKOS Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Çorape e trupit me varëse me model dantelle dhe dekolte V të thellë me detaj me rripa të kryqëzuar. Mund të vishet me ose jashtë shpatullave. Ky çorape trupi ka pak shtrirje dhe mund të vishet nga madhësia S në L.

Bodystocking Criss Cross Neck One Size

2,300 LEK

Out of stock