-30%

Body Push-Up Powernet

3,500 LEK

Mund të vishet edhe si një top seksi!
Gjysëm e tejdukshme me dantellë të sofistikuar të qerpikëve dhe një bel të detajuar në pjesën e përparme. Kupat e dantellave të mbushura krijojnë një ndarje befasuese dhe shtojnë të paktën një madhësi të masës së sytjenave. Me 8 rripa shtrëngues dhe të rregullueshëm të gjirit që janë të lidhur dhe kryqëzuar në pjesën e prapme. Ekziston edhe një kapëse lidhëse për sytjena në pjesën e pasme gjithashtu.

97% poliamid, 3% elastan.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 26422711231 Kategori: , , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mund të vishet edhe si një top seksi!
Gjysëm e tejdukshme me dantellë të sofistikuar të qerpikëve dhe një bel të detajuar në pjesën e përparme. Kupat e dantellave të mbushura krijojnë një ndarje befasuese dhe shtojnë të paktën një madhësi të masës së sytjenave. Me 8 rripa shtrëngues dhe të rregullueshëm të gjirit që janë të lidhur dhe kryqëzuar në pjesën e prapme. Ekziston edhe një kapëse lidhëse për sytjena në pjesën e pasme gjithashtu.

97% poliamid, 3% elastan.

Body Push-Up Powernet

3,500 LEK

Out of stock