Body Open Back Teddy Red M/L

2,300 LEK

Hapur Back Lace & Net Teddy ju lejon të kaloni kufirin midis efektit të lezetshëm dhe seksi deri në dinak. Një zhytje e thellë V ju lejon të shfaqni gjoksin dhe mesin tuaj, ndërsa detajet seksi me guaskë dhe rrjeta e dukshme i bëjnë gjërat pak më serioze.

Availability: Në gjendje SKU: 75502142REDML Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Hapur Back Lace & Net Teddy ju lejon të kaloni kufirin midis efektit të lezetshëm dhe seksi deri në dinak. Një zhytje e thellë V ju lejon të shfaqni gjoksin dhe mesin tuaj, ndërsa detajet seksi me guaskë dhe rrjeta e dukshme i bëjnë gjërat pak më serioze. Është harku i bukur, rozë, megjithatë, ai që minimizon përpjekjet tuaja të dukshme për të qenë shumë joshëse.

Epo, qëllimet tuaja do të jenë të qarta në momentin që do të ktheheni. Ndërsa e njëjta gjuhë dizajni mbulon pjesën e poshtme të shpinës, nuk ka shumë gjëra që mbulojnë rajonet tuaja më intime. Si përfundim, harku rozë në pjesën e pasme është vendosur aq skandaloz sa është e qartë se nuk po përpiqeni më të jeni të lezetshëm!

Zhytja e thellë V ju lejon të ofroni një vështrim të mrekullueshëm në gjoksin dhe mesin tuaj
Scalloping me dantella dhe rrjetë e dukshme ju lejojnë të silleni dhe të dukeni tepër keq
Harqet e bukura në pjesën e përparme dhe të pasme shtojnë një spërkatje ngjyrash dhe butësi
Materiali: 90% najlon dhe 10% elastik për një përshtatje të rehatshme

Body Open Back Teddy Red M/L

2,300 LEK

In stock