Body Olivia Lace M kuqe

4,800 LEK

Ndihuni seksi dhe të sigurt në këtë trup me tanga nga Be Wicked! Trupi përmban detaje të mrekullueshme të dantellave dhe një print lozonjar me pika. Materiali elastik krijon një përshtatje të bukur.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 2139-RED-S Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ndihuni seksi dhe të sigurt në këtë trup me tanga nga Be Wicked! Trupi përmban detaje të mrekullueshme të dantellave dhe një print lozonjar me pika. Materiali elastik krijon një përshtatje të bukur.

Body Olivia Lace M kuqe

4,800 LEK

Out of stock