-30%

Body Crotchless

4,270 LEK

I tejdukshëm, i bërë plotësisht me dantella dhe zbukuruar me perla në pjesën e përparme. Veshje perfekte për një orë sensuale.

90% poliamid, 10% elastan.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 26425221111 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

I tejdukshëm, i bërë plotësisht me dantella dhe zbukuruar me perla në pjesën e përparme. Veshje perfekte për një orë sensuale.

90% poliamid, 10% elastan.

Body Crotchless

4,270 LEK

Out of stock