Body Crotchless Leana One Size

900 LEK

Marka: Besired. Shijoni këtë koleksion fantastik dhe verbues. Çdo pjesë është krijuar për ta bërë trupin tuaj të ndihet i lirë dhe i guximshëm, pëlhura ka modele që nxjerrin në pah pjesët tuaja më sensuale për t’ju bërë të ndiheni të papërmbajtshëm.

Availability: Në gjendje SKU: BSRD-BLK-016 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Marka: Besired. Shijoni këtë koleksion fantastik dhe verbues. Çdo pjesë është krijuar për ta bërë trupin tuaj të ndihet i lirë dhe i guximshëm, pëlhura ka modele që nxjerrin në pah pjesët tuaja më sensuale për t’ju bërë të ndiheni të papërmbajtshëm. Ejani dhe guxoni të ndiheni më tërheqës dhe më të fuqizuar se kurrë. Ky trup i bukur përshtatet me trupin tuaj. Pëlhura është shumë e butë dhe elastike dhe nuk ka mbyllje kështu që do të ndiheni shumë komode dhe seksi. Modeli i rrjetës dhe vrimat theksojnë figurën tuaj dhe e lënë imagjinatën tuaj të egër. Ky çorape me tanga ka një detaj në shpatulla që i jep prekjen sensuale që ju nevojitet për atë natë të veçantë.

Materiali – 92% poliamid, 8% elastan

Body Crotchless Leana One Size

900 LEK

In stock