-30%

Body Crotchless e zezë

1,442 LEK

Transparencë e butë që ngjitet në trup!
Body i zi i bërë nga material rrjete i shtrirë dhe i butë në një dizajn joshës. Me mëngë të gjata dhe dantellë seksi në pjesën e përparme. 94% poliamid, 6% elastan.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 26422801101 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Transparencë e butë që ngjitet në trup!
Body i zi i bërë nga material rrjete i shtrirë dhe i butë në një dizajn joshës. Me mëngë të gjata dhe dantellë seksi në pjesën e përparme. 94% poliamid, 6% elastan.

Body Crotchless e zezë

1,442 LEK

Out of stock