Body Crotchless Cotelliu Lingerie S

3,800 LEK

Trup sensacional me varëse nga Cottelli LINGERIE i bërë nga saten elegant i kuq me futje të bëra nga dantella e zezë e hollë. E butë dhe elastike përreth për rehati maksimale. Saten i kuq dhe dantella delikate e zezë

Availability: Në gjendje SKU: 26436933021 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trup agresiv pa kafë në një përzierje elegante materiale
Saten i kuq dhe dantella delikate e zezë
Varëse të rregullueshme dhe të lëvizshme
Dizajn tërheqës pa bigëzim
Jakë saten me butona
Dy mbërthyes me grep të rregullueshëm në pjesën e pasme
E butë dhe elastike për rehati të lartë
Përzierje elegante materiale: saten dhe dantella!
Trup sensacional me varëse nga Cottelli LINGERIE i bërë nga saten elegant i kuq me futje të bëra nga dantella e zezë e hollë. E butë dhe elastike përreth për rehati maksimale. Prerje e sofistikuar me jakë sateni me kopsa, dantellë që mbulon shpatullat dhe dekolte të bukur që zbulon. Me dy mbërthyes me grep të rregullueshëm në pjesën e pasme pothuajse të hapur. Dy rripa shtrirjeje kalojnë nëpër bigëzim të hapur. Rripat e varës mund të rregullohen për t’u përshtatur dhe gjithashtu janë plotësisht të lëvizshëm.

Saten 94% poliester, 6% material elastik; dantella 90% poliamid, 10% material elastik.

Body Crotchless Cotelliu Lingerie S

3,800 LEK

In stock