Vibrator Blue Lover

3,600 LEK

Me pamje natyrale…
Vibrator ngjyre blu prej materali xhelatin. I rreshkitshem dhe me vibrim te fuqishem, ne klitor dhe anus do te ndjeni keaqesi gjithshtu.
Baterite nuk jane te perfshira, ju lutemi porositini vecmas: 2 x AA.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05558000000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me pamje natyrale…
Vibrator ngjyre blu prej materali xhelatin. I rreshkitshem dhe me vibrim te fuqishem, ne klitor dhe anus do te ndjeni keaqesi gjithshtu.
Baterite nuk jane te perfshira, ju lutemi porositini vecmas: 2 x AA.

Gjatësia: 22 cm
Diametri: 4 cm

Vibrator Blue Lover

3,600 LEK

Out of stock