Paruke Love Joanne

6,350 LEK

Paruke te zeza me fund te kthyer, gjatesi mesatare. Duket dhe ndihet si floke i vertete. I lehte per tu lare me shampo dhe uje

Availability: Vjen së shpejti SKU: 07736200000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Paruke te zeza me fund te kthyer, gjatesi mesatare. Duket dhe ndihet si floke i vertete. I lehte per tu lare me shampo dhe uje. Gjatesia:afersisht 30 cm. Materiali: 100% feiber modacrylic.

Paruke Love Joanne

Paruke Love Joanne

6,350 LEK

Out of stock