Black Thong Maderris XS/S

1,300 LEK

Less is more, si në tanga Maderris. Nëse jeni duke kërkuar për një dizajn minimalist dhe pikant, ky është i përsosur. Dantella sensuale dhe prerja e rehatshme përmirësojnë figurën tuaj dhe ofrojnë mirëqenie. Është gjithashtu perfekt për t’u kombinuar me veshje gjumi.

Availability: Në gjendje SKU: OBS1119 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Less is more, si në tanga Maderris. Nëse jeni duke kërkuar për një dizajn minimalist dhe pikant, ky është i përsosur. Dantella sensuale dhe prerja e rehatshme përmirësojnë figurën tuaj dhe ofrojnë mirëqenie. Është gjithashtu perfekt për t’u kombinuar me veshje gjumi.

Materiali – 85% poliamid, 15% elastan

Black Thong Maderris XS/S

1,300 LEK

In stock