-30%

Basque zeze (me tanga) S

4,200 LEK

Linjat elegant për një siluetë befasuese!
Baskoja e zezë e bërë nga pluhuri i zgjatur me dantella të bukura dhe rripa kadifeje në pjesën e përparme. Me kupa prej kadifeje underwired dhe një rrip prej kadifeje me shtrëngim në zonën e belit (vetëm në pjesën e përparme).Rripat e sytjenave dhe 4 rripat e pezullimit janë të rregullueshme. Përfshihet vargu i vogël i powernet.

90% poliamid, 10% elastan. Pa çorape.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 26325351231 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Linjat elegant për një siluetë befasuese!
Baskoja e zezë e bërë nga pluhuri i zgjatur me dantella të bukura dhe rripa kadifeje në pjesën e përparme. Me kupa prej kadifeje underwired dhe një rrip prej kadifeje me shtrëngim në zonën e belit (vetëm në pjesën e përparme).Rripat e sytjenave dhe 4 rripat e pezullimit janë të rregullueshme. Përfshihet vargu i vogël i powernet.

90% poliamid, 10% elastan. Pa çorape.

Basque zeze (me tanga) S

4,200 LEK

In stock