Ball Gaga Bella

1,500 LEK

Ball gag me rrip të rregullueshëm. Kjo veshje topi është bërë nga materiale të lehta dhe rripi është i rregullueshëm për një përshtatje të rehatshme dhe të mirë. Topi ka një madhësi të mesme dhe ka vrima të shumta ajri në top, kështu që nënshtresa juaj mund të vazhdojë të marrë frymë normalisht. Kjo gag topi është i përshtatshëm për fillestarët, si dhe përdoruesit më me përvojë. Gjithmonë pastroni topin pas përdorimit me pastruesin e lodrave për një përdorim higjienik.

Availability: Në gjëndje SKU: XOX013PNK Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ball gag me rrip të rregullueshëm. Kjo veshje topi është bërë nga materiale të lehta dhe rripi është i rregullueshëm për një përshtatje të rehatshme dhe të mirë. Topi ka një madhësi të mesme dhe ka vrima të shumta ajri në top, kështu që nënshtresa juaj mund të vazhdojë të marrë frymë normalisht. Kjo gag topi është i përshtatshëm për fillestarët, si dhe përdoruesit më me përvojë. Gjithmonë pastroni topin pas përdorimit me pastruesin e lodrave për një përdorim higjienik.