Bad Kitty Black

4,600 LEK

Pompe penisi ngjyre gri me permase te shkallezuar deri ne 20 cm. Me tre kapese te madhesive te ndryshme. Te gjitha kapeset elastike.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05702300000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pompe penisi ngjyre gri me permase te shkallezuar deri ne 20 cm. Me tre kapese te madhesive te ndryshme (Ø 2.3, 2.7 dhe 3.1 cm). Te gjitha kapeset elastike. Gjatesia totale e cilindrit: 23 cm, diametri 5.5 cm. Tub me top pompues, valvul cliruese, vibrim me pulte dhe me shpejtesi te ndryshme. Materiali: TPE, ABS, gome, PVC dhe latex. Ju lutemi kryeni porosi edhe per baterite : 2 x AA.

Bad Kitty Black

Bad Kitty Black

4,600 LEK

In stock