Babydoll Top and Panties

Babydoll Top and Panties

4,000 LEK

Set Babydoll
Ngjyre e zeze transparente me zemra dekorative, dantelle ne ngjyre roze dhe fjongo dekorative per te plotesuar kete veshje. Pjesa e sipermre ka nje shirit elastik poshte pjeses se gjoksit. Lidheset e rregullueshte ne permase. Perfshihen mbathje kombinuese. 94% poliamide, 6% poliester.

Availability: ● Vjen së shpejti SKU: 22500801021 Kategori: , ,

Përshkrim

Set Babydoll
Ngjyre e zeze transparente me zemra dekorative, dantelle ne ngjyre roze dhe fjongo dekorative per te plotesuar kete veshje. Pjesa e sipermre ka nje shirit elastik poshte pjeses se gjoksit. Lidheset e rregullueshte ne permase. Perfshihen mbathje kombinuese. 94% poliamide, 6% poliester.

You've just added this product to the cart: