Babydoll Set Pink

Babydoll Set Pink

5,550 LEK

Per nje nate te embel!

Set veshje babydoll dhe tanda. E shkurter, shume e ndezur, e bere me dy shtresa materiali rrjet ngjyre pink te dekoruara me dantelle te zeze. Me lidhese tek recipetat. Tanga ngjyre pink. 94% poliamide, 6% poluiester.

Availability: ● Në gjendje SKU: 27400523021 Kategori: , ,

Përshkrim

Per nje nate te embel!

Set veshje babydoll dhe tanda. E shkurter, shume e ndezur, e bere me dy shtresa materiali rrjet ngjyre pink te dekoruara me dantelle te zeze. Me lidhese tek recipetat. Tanga ngjyre pink. 94% poliamide, 6% poluiester.

You've just added this product to the cart: