Babydoll Mapale S/M

5,700 LEK

Jetoni një ëndërr sensuale me këtë trup elegant me dantella qerpikësh me detaje lidhëse në pjesën e pasme dhe fiksim të rregullueshëm në bigëzim. Mbulim mesatar.

Availability: Në gjendje SKU: 7481BLKSM Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Jetoni një ëndërr sensuale me këtë trup elegant me dantella qerpikësh me detaje lidhëse në pjesën e pasme dhe fiksim të rregullueshëm në bigëzim. Mbulim mesatar.

Babydoll Mapale S/M

5,700 LEK

In stock