Anal Plug Vibe Anal Blue

2,300 LEK

Anal plug me vibrim me material xhelatin në ngjyrë blu transparente. E butë, elastike dhe me majë të rrumbullakosur për një penetrim të lehtë dhe me një bazament të fortë për tu mbajtur me lehtësi. Një lodër perfekte për fillestarët dhe ekspertët. Me nivele të ndryshme shpejtësie. Bateritë e përfshira.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05604300000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Anal plug me vibrim me material xhelatin në ngjyrë blu transparente. E butë, elastike dhe me majë të rrumbullakosur për një penetrim të lehtë dhe me një bazament të fortë për tu mbajtur me lehtësi. Një lodër perfekte për fillestarët dhe ekspertët. Me nivele të ndryshme shpejtësie. Bateritë e përfshira.

Gjatësia: 11 cm, diametri Ø 1-3 cm.

Materiali: PVC, pa phthalates sipas rregullores së BE-së.

Anal Plug Vibe Anal Blue

Anal Plug Vibe Anal Blue

2,300 LEK

Out of stock