Anal Plug Black Velvets Hearts

1,900 LEK

Rruaza anale mjaft fleksibël dhe me një butësi të mëndafshtë për të stimuluar zonat tuaja më intime, nëpërmjet 5 rruazave te saj në formë zemre. Me lak tërheqes. Ngjyra e zezë.

Gjatësia totale: 18.5 cm

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05215070000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Rruaza anale mjaft fleksibël dhe me një butësi të mëndafshtë për të stimuluar zonat tuaja më intime, nëpërmjet 5 rruazave te saj në formë zemre. Me lak tërheqes. Ngjyra e zezë.

Gjatësia totale: 18.5 cm
Thellësia e penetrimit: 15 cm, Ø 1,3-2,6 cm.
Materiali: Silicon, pa phthalate në përputhje me Rregulloren e BE-së.

Anal Plug Black Velvets Hearts

Anal Plug Black Velvets Hearts

1,900 LEK

Out of stock