Anal Plug Backdoor Lovers

1,890 LEK

Plug anal i zi me trup me rruaza dhe majë konike. Me mbajtëse të sigurtë në pjesën fundore. Lubrifikant i përfshirë.

Përmasat totale: 10 cm.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05046020000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Plug anal i zi me trup me rruaza dhe majë konike. Me mbajtëse të sigurtë në pjesën fundore. Lubrifikant i përfshirë.

Përmasat totale: 10 cm.
Thellësia e penetrimit: 8 cm, 1 – 2 cm diametri. 
Materiali: silikoni, pa phthalates sipas rregullores së BE-së.

Anal Plug Backdoor Lovers

Anal Plug Backdoor Lovers

1,890 LEK

Out of stock