Lubrifikant Pjur Anal Analyse Me 100Ml

2,900 LEK

Lubrifikant anal me baze-silikoni. Me ekstrakte relaksuese dhe kuruese jojoba. Me efekt te gjate

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06165160000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant anal me baze-silikoni. Me ekstrakte relaksuese dhe kuruese jojoba. Me efekt te gjate. I sigurt me prezervativet latex.
100 ml.

Lubrifikant Pjur Anal Analyse Me 100Ml

2,900 LEK

Out of stock