Anal Plug Anal Drops

2,410 LEK

Anal plug elastik & i rrëshqitshëm dhe me strukturë të valëzuar. Me një unazë për më shumë komoditet gjatë përdorimit. Mund të përdoret edhe nga vagina. 
Material xhelatin në ngjyrë të zezë të hapur.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05176230000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Anal plug elastik & i rrëshqitshëm dhe me strukturë të valëzuar. Me një unazë për më shumë komoditet gjatë përdorimit. Mund të përdoret edhe nga vagina.
Material xhelatin në ngjyrë të zezë të hapur.

Përmasa: 19 cm, Ø 2-3.5 cm

Anal Plug Anal Drops

Anal Plug Anal Drops

2,410 LEK

Out of stock