Anal Plug Vibe Anal Drops Grey

2,850 LEK

Anal plug me vibrim në ngjyrë gri, me majë të rrumbullakët dhe me flatra mbajtëse ne pjesën fundore. Bateria e përfshirë.

Gjatësia rreth 12 cm, thellësia e depërtimit 8 cm, diametri Ø 1-3 cm.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05734770000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Anal plug me vibrim në ngjyrë gri, me majë të rrumbullakët dhe me flatra mbajtëse ne pjesën fundore. Bateria e përfshirë.

Gjatësia rreth 12 cm, thellësia e depërtimit 8 cm, diametri Ø 1-3 cm.

Materiali: TPE. Pa phthalates sipas rregullores së BE-së.

Anal Plug Vibe Anal Drops Grey

Anal Plug Vibe Anal Drops Grey

2,850 LEK

Out of stock