Oferta

Aksesore thtithash

1,540 LEK2,800 LEK

Bizhuteri të hidhura të thithkave pa shpuar!
Këto dy kapëse thithkash jashtëzakonisht të lehta Nipple Jewellery Golden Flower nga Bad Kitty shtrëngojnë thithkat dhe mund të rregullohen me 5 vida.

SKU: N/A Kategori: , , Etiketë:
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Bizhuteri të hidhura të thithkave pa shpuar!
Këto dy kapëse thithkash jashtëzakonisht të lehta Nipple Jewellery Golden Flower nga Bad Kitty shtrëngojnë thithkat dhe mund të rregullohen me 5 vida. Ndjesia varion nga e butë në jashtëzakonisht eksituese. Dizajni i thjeshtë por elegant i luleve të këtyre kapëseve metalike ngjyrë ari është jashtëzakonisht elegant dhe i bën ato të duken si një piercing i vërtetë.
2 copë.

E jashtme Ø 2,3 cm, e brendshme e rregullueshme Ø 0,5 – 1,9 cm. Pesha e secilës kapëse 10 g.
Çelik inox.

  • 2 kapëse thithash çeliku inox
  • Dizajn i thjeshtë por me stil lulesh
  • Me 5 vida rregulluese secila
  • Pesha e lehtë – 10 g për kapëse
  • Pamje elegante piercing

Informacion shtesë

Ngjyra

Gold, Silver

Aksesore thtithash

1,540 LEK2,800 LEK

In stock