AKSESORE THITHASH FANTASY

2,400 LEK

Availability: Në gjëndje SKU: PD-3613-00 Kategori: , ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Bëni thithkat tuaja tju befasojnë me kënaqësi me kapëset e thithkave të fluturave. Të bëra me kapëse metalike të qëndrueshme dhe të mbuluara në veshje të butë prej gome, këto kapëse janë perfekte për fillestarët dhe entuziastët fetish. Sasia e presionit që ju aplikoni në thithkë është e rregullueshme duke e kthyer vidhos, ndërsa fluturat ju japin stimulim delikate me secilën lëvizje.