-30%

6-Piece Cock Ring Set

2,261 LEK

Set me 6 unaza penisi perfekt per cdo mashkull. Unazat prej materiali silikoni pa arome dhe te qendrueshme. Diametri i unazave:  2.6 cm, 3.2 cm, 3.8 cm, 4.5 cm, 5.2 cm dhe 5.7 cm.

Availability: Vjen së shpejti SKU: BON004 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set me 6 unaza penisi perfekt per cdo mashkull. Unazat prej materiali silikoni pa arome dhe te qendrueshme. Diametri i unazave:  2.6 cm, 3.2 cm, 3.8 cm, 4.5 cm, 5.2 cm dhe 5.7 cm.

6-Piece Cock Ring Set

6-Piece Cock Ring Set

2,261 LEK

In stock