-30%

EVOLVED RAINBOW METAL PLUG ANAL

Çmimi origjinal qe: 9,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,300 LEK.

  • Set PLUG anal me 3 pjesë metalike rainbow
  • Përfundim i shkëlqyeshëm dhe elegant me metal ylber
  • Perlë me shkëlqim ylberi në bazën e sigurisë
  • PLUG i vogel, i mesem dhe i madh
Availability: Në gjendje SKU: 840595 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

  • Set PLUG anal me 3 pjesë metalike rainbow
  • Përfundim i shkëlqyeshëm dhe elegant me metal ylber
  • Perlë me shkëlqim ylberi në bazën e sigurisë
  • PLUG i vogel, i mesem dhe i madh

EVOLVED RAINBOW METAL PLUG ANAL

Çmimi origjinal qe: 9,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,300 LEK.

In stock