-30%

Vibrator Gishti Satisfyer

4,340 LEK

High Fly do ta kthejë gishtin tuaj në një stimulues dore me dridhje mbresëlënëse. Falë formës ergonomike të vibratorit, ai përshtatet në mënyrë të përkryer në gisht dhe fshihet në pëllëmbën e dorës. Krahët unikë do t’ju çojnë në nivele të reja kënaqësie. Zgjidhni një nga 12 mënyrat e dridhjes dhe pulsimit të thellë për të ledhatuar thithkat, klitorisin, zonën anale, boshtin e penisit ose zona të tjera erogjene. Vibratori është vlerësuar IPX7 i papërshkueshëm nga uji, kështu që mund të përballojë edhe fantazitë më të lagura dhe më të egra. Momentet sensuale, erotike bazohen në prekjen e njëri -tjetrit. Edhe pse ndjenja e lëkurës në lëkurë është e pakrahasueshme, nuk mund të dëmtojë të shtoni pak më shumë: vibratorët e gishtërinjve shtojnë një prekje shumë të veçantë! Ato mundësojnë stimulimin e synuar dhe më intensiv të të gjitha pikave të kënaqësisë të imagjinueshme, duke i shtuar edhe më shumë zjarr dashurisë! 12 mënyra të fuqishme dridhjeje I papërshkueshëm nga uji (IPX7) E bërë nga silikoni i përshtatshëm për trupin

Availability: Në gjendje SKU: 3850 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

High Fly do ta kthejë gishtin tuaj në një stimulues dore me dridhje mbresëlënëse. Falë formës ergonomike të vibratorit, ai përshtatet në mënyrë të përkryer në gisht dhe fshihet në pëllëmbën e dorës. Krahët unikë do t’ju çojnë në nivele të reja kënaqësie. Zgjidhni një nga 12 mënyrat e dridhjes dhe pulsimit të thellë për të ledhatuar thithkat, klitorisin, zonën anale, boshtin e penisit ose zona të tjera erogjene. Vibratori është vlerësuar IPX7 i papërshkueshëm nga uji, kështu që mund të përballojë edhe fantazitë më të lagura dhe më të egra. Momentet sensuale, erotike bazohen në prekjen e njëri -tjetrit. Edhe pse ndjenja e lëkurës në lëkurë është e pakrahasueshme, nuk mund të dëmtojë të shtoni pak më shumë: vibratorët e gishtërinjve shtojnë një prekje shumë të veçantë! Ato mundësojnë stimulimin e synuar dhe më intensiv të të gjitha pikave të kënaqësisë të imagjinueshme, duke i shtuar edhe më shumë zjarr dashurisë! 12 mënyra të fuqishme dridhjeje I papërshkueshëm nga uji (IPX7) E bërë nga silikoni i përshtatshëm për trupin

Vibrator Gishti Satisfyer

4,340 LEK

In stock