Pompë Penisi Clear

2,800 LEK

Zgjero penisin tuaj dhe njëkohësisht shijoni një stimulim të shkëlqyeshëm me këtë pompë penisi nga koleksioni i EasyToys. Pompë sigurohet që gjaku të mbetet në penisin tuaj, kështu që penisi juaj të rritet dhe ngritja juaj do të ndjehet më e fortë dhe do të zgjasë më gjatë. Aplikoni disa lubrifikant me bazë uji në penisin tuaj dhe në hapjen e pompës dhe leni penisin tuaj të rrëshqasë brenda. Përdorni topin e shtrydhur për të krijuar një vakum brenda pompës.

Availability: Në gjëndje SKU: ET605CLR Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Zgjero penisin tuaj dhe njëkohësisht shijoni një stimulim të shkëlqyeshëm me këtë pompë penisi nga koleksioni i EasyToys. Pompë sigurohet që gjaku të mbetet në penisin tuaj, kështu që penisi juaj të rritet dhe ngritja juaj do të ndjehet më e fortë dhe do të zgjasë më gjatë. Aplikoni disa lubrifikant me bazë uji në penisin tuaj dhe në hapjen e pompës dhe leni penisin tuaj të rrëshqasë brenda. Përdorni topin e shtrydhur për të krijuar një vakum brenda pompës.

Pompë Penisi Clear

2,800 LEK

In stock