Oferta

BraSet Kuqe

1,680 LEK2,400 LEK

Sytjena të buta të bëra nga dantella lulesh me halterneck, detaje rripash dhe gota që mund të hapen. Vargu i pjerrët i përputhur ka shirita shtesë.
Sytjena dhe vargje të buta
Kupat mund të hapen
Dantella e butë lules
Ngjyrë e kuqe e modës
Set delikate i dantellave!

100% poliamide.

SKU: 22112543021 Kategori:
Spastroje
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Sytjena të buta të bëra nga dantella lulesh me halterneck, detaje rripash dhe gota që mund të hapen. Vargu i pjerrët i përputhur ka shirita shtesë.
Sytjena dhe vargje të buta
Kupat mund të hapen
Dantella e butë lules
Ngjyrë e kuqe e modës
Set delikate i dantellave!

100% poliamide.

Informacion shtesë

Masa

S, M

BraSet Kuqe

1,680 LEK2,400 LEK

In stock